Nowa strona

• autor: concordia1923, 2015-07-24 17:59

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ!!!

Z DNIEM DZISIEJSZYM URUCHOMIONA ZOSTAŁA NOWA NIEOFICJALNA STRONA CONCORDII KNURÓW. DOSTĘPNA JEST ONA POD ADRESEM http://gksconcordia.futbolowo.pl/.

STRONA CONCORDIA1923.FUTBOLOWO.PL NIE BĘDZIE JUŻ AKTUALIZOWANA. ZAPRASZAMY NA http://gksconcordia.futbolowo.pl/

Gajewski odejdzie?!

• autor: concordia1923, 2015-07-24 10:05

Gajewski odejdzie?!

W ostatnim czasie w lokalnych mediach pojawiła się informacja o możliwym odejściu z Concordii, jej najlepszego strzelca, Dawida Gajewskiego. Wychowanek klubu z Dworcowej w zeszłym sezonie w biało-zielono-czarnych barwach strzelił 15 bramek i był zdecydowanie najjaśniejszą postacią drużyny. Popularny "Gajos" swoimi umiejętnościami znacznie przewyższał zwykłych, czwartoligowych piłkarzy.

Jak informuje portal iknurow.pl były gracz m.in. Górnika Zabrze od kilku dni nie bierze udziału w treningach, co podobno spowodowane jest poszukiwaniami nowego klubu...

Drugi sparing, druga porażka

• autor: concordia1923, 2015-07-24 10:01

Drugi sparing, druga porażka

W środę Concordia Knurów rozegrała drugi letni sparing. Knurowianie pojechali do Raciborza, gdzie zostali rozbici przez miejscową Unię aż 4:0.

Wszystkich fanów biało-zielono-czarnych możemy jednak uspokoić. W sparingu tym grali głównie juniorzy oraz zawodnicy testowani. nie wiadomo jednak ilu z nich znajdzie się później w kadrze pierwszej drużyny, która już 8 sierpnia wznowi rozgrywki IV ligi.

Michalak woli zostać w Górniku

• autor: concordia1923, 2015-07-20 14:19

Michalak woli zostać w Górniku

Wychowanek Concordii Knurów, Marcin Michalak, spędził dwa i pół roku na wypożyczeniach do klubów z niższych lig. Teraz zdecydował się powalczyć o szansę w Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze!

WYWIAD Z BRAMKARZEM Z KNUROWA MOŻNA PRZECZYTAĆ W ROZWINIĘCIU NEWSA

Myszków powalczy o "spokojne utrzymanie"

• autor: concordia1923, 2015-07-20 14:05

Myszków powalczy o "spokojne utrzymanie"

Już ósmego sierpnia wznowione zostaną rozgrywki IV ligi. Wszystkie drużyny przygotowują się do startu nowego sezonu. Nie inaczej jest w Myszkowie. Miejscowy MKS to klub z tradycjami, którego kibice przyzwyczaili się do dopingowania zawodników w wyższych klasach rozgrywkowych. Myszkowianie po sześciu latach rozbratu wracają do IV ligi i przed nimi ciężki sprawdzian mianowicie walka o pozostanie jak najdłużej w tych rozgrywkach.

Wywiad z trenerem beniaminka naszej ligi przeprowadzili dziennikarze portalu regionalnapilka.pl

WYWIAD W ROZWINIĘCIU NEWSA

Pierwszy sparing

• autor: concordia1923, 2015-07-18 10:26

Pierwszy sparing

Wczoraj Concordia Knurów rozegrała pierwszy letni sparing. Rywalem podopiecznych trenera Michała Budnego był czwartoligowy Gwarek Tarnowskie Góry. Niestety biało-zielono-czarni ulegli gościom 1:3.

W środę knurowianie zagrają z Unią Racibórz.

Czwartoligowe baraże coraz bliżej

• autor: concordia1923, 2015-07-18 10:06

Czwartoligowe baraże coraz bliżej

Na 25 lipca zaplanowano pierwszy mecz barażowy między Pilicą Koniecpol, a GKS-em Radziechowy-Wieprz. Stawką tego meczu jest utrzymanie w IV lidze. Oznacza to, że dopiero 1-ego sierpnia (termin drugiego meczu) poznamy naszego 15. ligowego rywala może to być Pilica lub w przypadku "awansu" ekipy z Wieprzu będą to rezerwy GKS-u Katowice, które zostaną przeniesione z drugiej do pierwszej grupy.