Mecz na Dworcowej niezagrożony

• autor: concordia1923, 2014-04-15 19:43

Mecz na Dworcowej niezagrożony

Ostatni mecz w roli gospodarza Concordia musiała rozegrać na Orliku, co nie spodobało się kibicom. Powodem przeniesienia spotkania na drugi koniec miasta była awaria bojlera, który zaopatrywał szatnie Stadionu Miejskiego w ciepłą wodę. Jak informuje portal miastoknurow.pl do MOSiR-u wpłynęło wiele skarg m.in. o to, że bojler nie został naprawiony przez ponad dwa tygodnie! Okazało się, że sytuacja jest o wiele poważniejsza. Jak wyjaśnia dyrektor MOSiR-u Krzysztof Stolarek, to nie typowy bojler, a zbiornik o pojemności 6 tys. litrów. – Awarii uległa nagrzewnica. Ostatnio była wymieniana 7 lat temu, jednak nie jest to urządzenie, które można tak po prostu kupić w sklepie. Taką nagrzewnicę trzeba praktycznie wykonać od zera, pod konkretną instalację. Już samo oczekiwanie na części trwało kilka dni.

Firma, która wykonuje naprawę zadeklarowała, że w tym tygodniu wszystko będzie gotowe i przed sobotnim meczem awaria zostanie usunięta.

Zdjęcie z meczu Gwiazd Concordii, Liverpoolu i Realu Madryt.

autor: ~kolonija 2014-04-16 07:22:44

avatar wcale sie nie dziwie ze nie jest zagrozony po wczorajszej interwencji telewizji silesia ktora byla na treningu i kamerowala nasza ruine to miasto postraszyli.widzialem jak udzielali wywiadu zawodnicy na boisku jak trenowali.

autor: ~kibic 2014-04-16 07:31:22

avatar materiał z tego nagrania dzisiaj o 18.30 w TELEWIZJI SILESIA

autor: ~III kolonija 2014-04-16 12:36:27

avatar Telewizja TVT dzisiaj 18.30

autor: ~mario 2014-04-17 11:35:48

avatar Huura... mamy ciepłą wodę w XXI wieku. Parodia. Dajcie spokój.