Dzisiaj "Wielki Mecz"

• autor: concordia1923, 2014-10-29 07:57

Dzisiaj "Wielki Mecz"

Już dzisiaj na Boisku MOSiR przy al. Lipowej dojdzie do meczu, którego jeszcze nie było. Trenerzy Concordii Knurów zagrają przeciwko trenerom knurowskiego APN-u. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00. W drużynie reprezentującą Concordię wystąpią m.in. trener pierwszej drużyny Concordii Wojciech Kempa, oraz jej zawodnicy Łukasz Spórna i Marcin Rozumek.

Wśród zaproszonych na to spotkanie gości specjalnych są: Jurek i Darek Dudek, Prezydent Knurowa - Adam Rams, Wiceprezydent Knurowa - Piotr Surówka, trener Górnika Zabrze - Józef Dankowski, uczestnik programu "SuperStarcie" - Adam Sobierajski oraz dwaj wychowankowie Concordii Knurów - Michał Zieliński oraz Marcin Michalak (obecnie obaj reprezentują barwy Polonii Bytom).