Kilka słów o remoncie stadionu

• autor: concordia1923, 2014-12-02 21:08

Kilka słów o remoncie stadionu

Niedawno Urząd Miasta Knurów opublikował na swojej stronie, jak będzie wyglądał pierwszy etap modernizacji Stadionu Miejskiego przy ul. Dworcowej.
"-I etap polegający na likwidacji barier architektonicznych i demontażu zużytych elementów konstrukcyjnych i obiektów: likwidacja zadaszenia, zegara, budynków kasowych, wc, ogrodzenia, niwelacja wału ziemnego pomiędzy stadionem a Lidlem w celu wykonania nowego wejścia głównego i drogi technicznej, uporządkowanie widowni i montaż 200 krzesełek, zakup kontenerów sanitarno- kasowych. W ramach zadania planuje się także montaż nowego ogrodzenia panelowego; koszt I etapu: 400 000 zł
-W latach 2015-2018 planowane są dalsze prace, w tym montaż nowego zadaszenia, krzesełek do łącznej ilości 950 miejsc, remont widowni, termomodernizacja budynku klubowego, likwidacja starej kotłowni i zastąpienie jej kotłownią gazową oraz urządzeniami do podgrzewania wody użytkowej w oparciu o energię odnawialną (OZE), montaż windy dla niepełnosprawnych, wykonanie parkingu wzdłuż ul.Wagowej. Koszt pozostałych prac: ok. 10 000 000 zł"
Co sądzicie o planowanym remoncie? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach

autor: ~mario 2014-12-02 21:37:55

avatar Mam nadzieję, że to co zaplanowane zostanie wykonane. Bo gorzej chyba już być nie może. Bardzo dobrze stan stadionu opisuje załączone zdjęcie.