Stadion i Orlik

• autor: concordia1923, 2015-03-15 14:04

Stadion i Orlik

Dzisiaj na swojej oficjalnej stronie Zarząd Concordii Knurów poinformował, gdzie pierwsza drużyna rozgrywać będzie swoje mecze w roli gospodarza. Jesienią wielokrotnie był problem z płytą Stadionu Miejskiego przy ul. Dworcowej. Po każdym większym deszczu nie nadaje się ona do gry w piłkę. Remont tego obiektu ciągle odkładany jest w czasie, przez co cierpią zarówno zawodnicy, jak i kibice. Piłkarze narażani są na kontuzje spowodowane rozrywaniem spotkań na sztuczniej trawie na Boisku MOSiR przy knurowskim Orliku, a fani naszego zespołu nie są zainteresowani prowadzeniem dopingu na obiekcie, który powinien być tylko i wyłącznie boiskiem treningowym...

Pewne jest to, że Concordia swoje mecze rozgrywać będzie na Stadionie przy ul. Dworcowej (w przypadku zalania murawy mecz zostanie przeniesiony na boisko ze sztuczną nawierzchnią).

Oto pełna treść komunikatu: „KS Concordia Knurów informuje, że mecze o mistrzostwo IV ligi grupy I w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015, w których jest gospodarzem, będzie rozgrywać zgodnie z terminarzem rozgrywek na Stadionie Miejskim w Knurowie przy ul. Dworcowej 28 lub w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych na boisku w Knurowie przy al. Lipowej 2.”

autor: ~knurow 2015-03-15 14:27:18

avatar jesli chodzi o doping jest on spodaradyczny na dworcowej a czsami wiecej ludzi jest na orliku niz na dworcowej :)

autor: ~kibic 2015-03-15 19:51:21

avatar tu bym sie z toba niezgodzil bo zadko bywasz na meczach