Młodzieżowy reprezentant Ukrainy w Concordii!

• autor: concordia1923, 2015-03-20 21:01

Młodzieżowy reprezentant Ukrainy w Concordii!

Dzisiaj oficjalna strona Concordii Knurów poinformowała, że nowym zawodnikiem klubu z Dworcowej został Iwan Charczenko. Ukrainiec występował wcześniej w barwach dobrze znanego w całej Europie Matalista Charków. Grał tam głównie w drużynach juniorskich. Warto dodać, że Iwan występował również w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Aby dwudziestolatek mógł występować w ligowych rozgrywkach Concordii, klub musi otrzymać certyfikat PZPN-u. To jest jednak tylko kwestią czasu.

Do tej pory szeregi biało-zielono-czarnych wzmocnili: Tomasz Młynek (z Dębu Gaszowice), Bartłomiej Krzywicki (z GTS-u Bojszowy), Mateusz Cieślik, Krzysztof Szewczyk, Mariusz Zabawczuk (wszyscy z Fortuny Gliwice) oraz Sylwester Gładkowski (z UKS-U Ruchu Chorzów.