statystyki szczegółowe

Aktualności

Dzisiaj trzeba wygrać!

• autor: concordia1923, 2015-05-16 09:30

Concordia Knurów w ostatnim czasie przechodzi na prawdę bardzo trudny okres. Wszystko zaczęło się od zamieszek podczas meczu z Ruchem Radzionków. Mecz został przerwany w 33. minucie przy stanie 1:4. Już wtedy widać było, że w  drużynie coś nie gra. Później przyszła porażka z Sarmacją Będzin 2:6 i wreszcie wtorkowa kompromitacja z Polonią Poraj 0:4. Te wyniki spowodowały, że Wojciech Kempa został zawieszony w funkcji trenera pierwszej drużyny. Jego miejsce tymczasowo zajął Damian Mehlich, który do tej pory trenował rezerwy.

Dzisiaj do Knurowa przyjadą Zieloni Żarki, drużyna z nazwy kompletnie anonimowa, lecz jakby nie patrzeć trzecia drużyna IV ligi (41 punktów). Concordia z dorobkiem 30 "oczek" do piątej lokaty, która była celem na sezon, traci 6 punktów. Niestety w tym momencie po raz pierwszy od dłuższego czasu musimy zamiast w górę, spojrzeć w dół tabeli. Biało-zielono-czarni mają zaledwie pięcio-punktową przewagę nad 12. Slavią Ruda Ślaska. Przedostatni w tabeli Górnik Piaski do drużyny z Dworcowej traci już tylko osiem "oczek".

Początek dzisiejszego meczu o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Knurowie. Niestety na dzisiejsze spotkanie nikogo zaprosić nie możemy, gdyż Śląski Związek Piłki Nożnej zadecydował o zamknięciu obiektu do końca sezonu...