Jest licencja!

• autor: concordia1923, 2015-06-30 21:34

Jest licencja!

Dziś w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej zostały podjęte decyzje dotyczące licencji na grę w IV lidze. Prezes Concordii Knurów, Andrzej Michalewicz, "przywiózł" nam z Katowic dobre informacje! Concordia otrzymała licencję na grę na piątym poziomie rozgrywkowym w sezonie 2015/16.
Przypomnijmy, że od dłuższego czasu mówi się o problemach licencyjnych związanych z obiektem przy ulicy Dworcowej. Całej sprawie z pewnością nie pomogły wydarzenia tegorocznej piłkarskiej majówki, gdy mecz pomiędzy Concordią a Ruchem Radzionków został przerwany.
Nasz klub otrzymał warunkową licencję. Oznacza to, iż na spotkaniach knurowian nie zobaczymy kibiców drużyn przyjezdnych oraz zostanie ograniczona liczba wejściówek.

NIECH OD POCZĄTKU NADCHODZĄCYCH ROZGRYWEK DOPING KIBICÓW BIAŁO-ZIELONO-CZARNYCH POWRÓCI NA DWORCOWĄ! HEJ CONCORDIA OLE...!!!